A díszítőszórások keveréke nemcsak a kislányokat örvendezteti meg, akik egyszarvúkat imádják. A rózsaszín egyszarvúkon kívül óriási szívdarabokat, konfettit és ragyogó cukorgyöngyöket is találsz. Emellett bőséges adag kakaómentes csokoládé-golyók lilás, kék és rózsaszín cukorkaviasz botokkal.
A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
cukor, búzakeményítő, glükóz, burgonyakeményítő, glükózszirup, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma], búzadara, stabilizátor E4: gumiarábikum (i); rizskeményítő, színezék: E120, E171, E132, E153, E133, E174, E141; E555; zselatin (FISH), nedvesítőszer: E1520; emulgeálószer: E472a; befejező anyagok: sellak, E901, karnaubaviasz, E464;
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1770 kj |
| Energiaérték kcal | 422,9 kcal |
| Zsírok | 5,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 3,4 g |
| Szénhidrátok | 90 g |
| - ebből cukrok | 79,7 g |
| Fehérje | 1,2 g |
| Só | 0,1 g |
Németország
| Kategóriák: | Ehető díszes motívumok |
| Cukordíszek - mix | |
| Unicorni - Egyszarvúk | |
| Cukordíszek - Super Sterusel, mix | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4260658660452 |
| Termékszám | 107801 |